Scroll Top
Altınkum District 1. Street NO:6/A Didim, Aydin

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ÖZEL ESDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ – DİDİM

Esdent, diş hekimliği alanında 30 yılı aşkın deneyimi olan aile işletmesi diş kliniklerinden oluşan bir gruptur. Malatya şubesinde 2007 yılından bu yana yerel ve uluslararası hastalara dünya standartlarında diş tedavisi sunmaktadır. Hizmetlerimize olan artan talebe yanıt olarak, Didim şubemizi 2021 yılında açtık.

MİSYONUMUZ

Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, hastalarımızın estetik, fonksiyonel ve acil diş problemlerine uzun vadeli çözümler sunacak hasta odaklı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Uluslararası hastalarımız için, seyahatleri sırasında uçuş yardımı, konaklama ve havaalanı transferleri gibi konularda ek ücret talep etmeden yardımcı olarak kliniğimize ulaşımını en kolay şekilde sağlamayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Hastalarımıza en yüksek standartlarda diş tedavisi sunarak, en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

NEDEN ESDENT?

Dinamik diş hekimlerimiz ve yöneticilerimiz her zaman diş hekimliğindeki son trendleri ve gelişmeleri takip ederler. Diş implant cerrahisinden estetik protezlere kadar, hastalarımıza en güncel tedavi yöntemlerini sunarız. Akıcı İngilizce konuşan özel ekibimiz, tedavi öncesi, tedavi sırasında ve sonrasında herhangi bir yardım için her zaman ulaşılabilir.