Scroll Top
Altınkum District 1. Street NO:6/A Didim, Aydin

Ekibimiz

HEKİM KADROMUZ

Diş sağlığı alanında uzmanlaşmış ve güncel tedavi tekniklerini takip eden deneyimli diş hekimlerimiz, sıcak bir atmosferde huzurlu bir deneyim yaşamanızı sağlamak için çalışırlar. Tedavi sürecinde size açık ve anlaşılır bir iletişim sağlamak, diş ile alakalı problemlerinizi çözmek ve endişelerinizi gidermek için buradayız.

Kliniğimizde mevcut olan gelişmiş dijital teknolojiler ve ileri ekipmanları profesyonel olarak kullanıp, kesin teşhisler yapıp en etkili tedavi yöntemlerini uyguluyoruz. Sizin için en iyi sonuçları elde etmek için sürekli olarak kendimizi güncellemekte ve eğitimlere katılmaktayız.

Didim ve çevresindeki vatandaşlarımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Misyonumuz, her hastanın diş sağlığını en üst düzeyde tutmak ve güzel bir gülümsemeyle yaşam kalitesini artırmaktır. Size en iyi diş sağlığı hizmetini sunmak için buradayız ve sizi sağlıklı bir gülümsemeyle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

DİŞ HEKİMİ
DT. MERT CAN KUTLUTURK

2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra aile kliniği olan Esdent Malatya şubesinde çalışmaya başladı. Dental estetik ve cerrahi alana olan ilgisinden dolayı mezun olduğu ilk günden günümüze dek dental implant, estetik diş kaplamaları, sabit diş protezleri, dental teknoloji alanlarında tecrübe ve bilgi sahibi olmuştur. İşin görünen yüzü olan koltuktaki tedavilere ek olarak, dijital diş hekimliği ve işin arka mutfağı olan diş teknisyenliği ve protez tasarımları konusunda son derece bilgili ve tecrübe sahibidir.

2021 yılında kurmuş olduğu Didim ve çevre ilçelerindeki ilk ve tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi statüsüne sahip Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına dünya standartlarında tedaviler sunmaya devam etmektedir.

Managment
0%
Marketing
0%
DİŞ HEKİMİ
DT. ÖZGE KORKMAZ

2011 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara’da çeşitli kliniklerde hastalarını tedavi etti. 2022 de Esdent Didim ailesine katıldı. Konservatif tedaviler, kök-kanal tedavileri, gülüş tasarımı, estetik kronlar ve bir çok farklı protetik tedaviler alanında eğitimler alarak kendini geliştirdi.
Hastayla kurulan doğru iletişimin tedavi süresince ve sonucunda başarıyı arttırdığına inanıyor. Hem hastanın hem de hekimin motivasyonu ve memnuniyeti için en önemli kriterin güven bağıyla kurulmuş bir ilişki olduğunu düşünüyor.
Bağlama çalmayı, bisiklete binmeyi, el sanatlarını ve resim yapmayı seviyor. Gerçek bir sinema bağımlısı. Zekasını kullanarak tasarlayıp ellerini kullanarak üretmeyi sevdiği için diş hekimliği mesleği aynı anda hobisi. İnsanları gülümsetmekten mutluluk duyuyor.

Managment
0%
Marketing
0%
ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI
UZM. DR. NIHAN YILMAZOGULLARI

Dr. Nihan Yılmazoğulları, Uludağ Üniversitesinde Tıp Fakültesini bitirdikten sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlığını aldı. Devlet ve birçok özel hastanede ameliyathane ve yoğun bakımlarda görev aldı. 2023 yılı itibariyle Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde sedasyon ve genel anestezi altında diş tedavilerinde diş hekimlerimizle birlikte anestezi uzmanı olarak dental operasyonlara katılmaktadır.

Managment
0%
Marketing
0%