Scroll Top
Altınkum District 1. Street NO:6/A Didim, Aydin

Hizmet Sözleşmesi

ÖZEL ESDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ WEB SİTESİ HİZMET SÖZLEŞMESİ

Bu Hizmet Sözleşmesi (“Sözleşme”), aşağıda belirtilen taraflar arasında yapılır:

1. SÖZLEŞME TARAFLARI

Hizmet Sağlayıcı: Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Adres: Altınkum Mahallesi 1. Sokak No:6/A Didim, Aydın
Web Sitesi: www.esdentdidim.com

Müşteri: Web sitesini ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanan herhangi bir kişi veya kuruluş.

2. KONU

Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, web sitesi (www.esdentdidim.com) üzerinden sunulan hizmetlerle ilgili bilgi sunmayı ve randevu almayı mümkün kılar.

3. ÜCRETSİZ ONLINE RANDEVU

Web sitemiz üzerinden ücretsiz online randevu talepleri alınabilir. Bu randevuların onayı ve randevu saati, diş hekimlerimizin uygunluğuna bağlıdır.

4. REZERVASYON ÜCRETİ

Uluslararası hastalar için “rezervasyon ücreti” sunulmaktadır. Rezervasyon ücreti, randevu talebinin onaylandığı tarihte alınır ve 3. şirketlerle işbirliği yapıldığı için iade edilmez. Rezervasyon ücreti ödeme ekranına ulaşabilmek için, bizden alacağınız şifreye ihtiyacınız olacaktır.

5. KİŞİSEL BİLGİLER

Web sitemiz üzerinden toplanan kişisel bilgiler, gizlilik politikamıza uygun olarak işlenir ve saklanır. Kişisel bilgilerin paylaşılması veya üçüncü taraflara aktarılması ancak yasal gereklilikler veya izin verildiği durumlarda olur.

6. İPTAL VE İADE POLİTİKASI

Randevuların iptali veya rezervasyon ücretinin iadesi ile ilgili politikalarımız, web sitemizde yer almaktadır. Lütfen bu politikaları inceleyiniz.

7. SORUMLULUK SINIRLAMASI

Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, web sitesi üzerinden sunulan bilgilere veya hizmetlere dayalı olarak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

8. DEĞİŞİKLİKLER VE DÜZENLEMELER

Bu Hizmet Sözleşmesi, Hizmet Sağlayıcı tarafından bildirimde bulunulmak suretiyle her zaman değiştirilebilir. Değişiklikler, web sitemizde yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Bu Sözleşme, taraflar arasındaki ilişkiyi ve Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin web sitesi üzerinden sunulan hizmetleri düzenler. Web sitemizi kullanarak bu Sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırsınız.