Scroll Top
Altınkum District 1. Street NO:6/A Didim, Aydin

İade ve İptal Koşulları

Este-Merona Sağlık Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti

İade ve İptal Politikası

İade Süresi: Este-Merona Sağlık Hizmetleri olarak, memnuniyetinizin önemini biliyoruz. Satın alımınızı yeniden gözden geçirmeye karar verirseniz, ödemeden itibaren 30 gün içinde iade taleplerinizi memnuniyetle karşılıyoruz.

İptal Koşulları: Bir iade işlemi başlatmak için, lütfen randevunuzun başlama tarihinden en az 21 gün (3 hafta) önce iptal edildiğini bize bildirin. Bu, sorunsuz bir işlemi sağlar, gerekli ayarlamaları yapmamıza ve üçüncü taraf tedarikçiler ve iş ortakları tarafından karşılanamayacak maliyetlerin oluşmasını engeller.

İade İşlemini Başlatma: İadenizin yolculuğu, iade talebinizi anlatabileceğiniz esdentdidim@gmail.com adresine gönderdiğiniz basit bir e-posta ile başlar. Kendi özel ekibimiz sizi hızla süreç boyunca yönlendirecektir.

İade Ücretleri: Lütfen iade işlemi sırasında oluşan banka ücretlerinin iade miktarından düşüleceğini unutmayın. Bu, endüstri standardı uygulamasıdır.

İade Süreci: Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. İade talebinizin gönderilmesini takiben ekibimiz işleme almak için 10 iş günü içinde harekete geçer ve iadenizin orijinal ödeme yönteminize 3 ay içinde iade edilmesini bekleyebilirsiniz.

İade Reddi Bildirimi: İade talebinin nadir bir şekilde reddedilmesi durumunda, size hangi koşulların karşılanmadığına dair net ve ayrıntılı geri bildirim sunarız.

Mükemmeliyete Verdiğimiz Taahhüt: Este-Merona Sağlık Hizmetleri olarak, tedavilerimizin kalitesinin arkasındayız ve sizi rahatlamanız için kapsamlı bir garanti politikasıyla güvence altına alıyoruz.

İletişim Bilgileri:

  • Telefon: +905332456244
  • Email: esdentdidim@gmail.com
  • Adres: Altınkum Mahallesi 1. Sokak No:6/A, Didim, Aydın, Türkiye

Şeffaflık ve taahhüt çerçevesinde zarif bir şekilde sunulan iade ve iptal politikamız, sağlık yolculuğunuz için bizi tercih etmenizdeki konfor ve güveninizi sağlamak için tasarlanmıştır.